Zpět

:: Caniwergi's Kennel - Labrador retriever
Caniwergi's Kennel
TOPlist

 A´Destined ToVictory Caniwergi´s 

   
Datum Místo Třída Známka Rozhodčí
2017
5.2 CACIB Brno šampionů V1 CAC  Martin ODonoghue (IRL)
4.2 CACIB Brno šampionů V1 CAC, r.CACIB  Mary ODonoghue (IRL)
2016
11.6 CAC Klatovy vítězů V1 CAC, Národní vítěz, BOS   Michaela Dočekalová
5.6 SV Konopiště vítězů V1 CAC, Vítěz Konopiště, BOB, BEST IN SHOW  Jenny Miller (UK)
4.6 SV Konopiště vítězů V1 CAC, Vítěz Konopiště, BOB  Jackie Hodge (UK)
8.5 SV Humpolec vítězů V1 CAC  Nestor Ruiz-Rivaz (ESP)
7.5 KV Humpolec vítězů  V2 r.CAC  Alessandro Zeppi (I)
30.4 CACIB Praha šampionů V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS  Lenka Malíková (CZ)
23.4 CACIB České Budějovice šampionů V2 r.CAC  Bohuslav Jindřichovský (CZ)
9.4 CAC Ostrava vítězů V1 CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOS  Otakar Vondrouš (CZ)
2015
ŠAMPION RAKOUSKA
6.12 CACIB Wels pracovní V1 CACA, CACIB, BOS  Hagglund Lena (SWE)
5.12 CACIB Wels pracovní V1 CACA, CACIB, BOS  Hans Rosenberg (SWE)
1.11 CACIB Praha šampionů V2 r.CAC, r.CACIB  Waskaas Anne-Berith (N)
31.10 CACIB Praha šampionů V2 r.CAC  Holm-Hansen Marianne (DK)
23.10 SV Viničné pracovní V1 CAC, Speciální vítěz 2015, BIS working  M. Gawthorpe (UK)
3.10 OV Rokycany vítězů V1 Vítěz třídy, Oblastní vítěz  Božena Ovesná (CZ)
20.9 KV Oslavany vítězů V2 r.CAC  Mr. Pollock (UK)
30.8 CACIB Hódmezővásárhely šampionů V1 CAC, CACIB, BOB  Jadranka S.Selimovič (HR)
29.8 CACIB Hódmezővásárhely šampionů V1 CAC, CACIB, BOB, BIG II.  Hans Almgren (SWE)
22.8 KV Třeboň KCHLS vítězů Výborná 2 r.CAC  Sigrid Holzer (A)
11.1 CACIB Nitra šampionů V1 CAC, CACIB, BOS  Gabriela Ridarčíková (SK)
ŠAMPION SK, INTERŠAMPION
10.1 CACIB Nitra šampionů V1 CAC, CACIB, BOS  Petr Studeník (CZ)
2014
7.12  CACIB Wels otevřená Výborná 4  M. Armstrong (UK)
6.12  CACIB Wels otevřená Výborná 1 CACA  John Thirlwell (UK)
30.11  CACIB Nitra otevřená Výborná 1 CAC, r.CACIB  Zdena Jílková (CZ)
29.11  CACIB Nitra otevřeá Výborná 1 CAC, r.CACIB  
28.11  KV Nitra otevřená Výborná 3  Gabriela Ridarčíková (SK)
ČESKÝ ŠAMPION
1.6  KV Konopiště RK-CZ vítězů Výborná 2 r.CAC  David Craig (UK)
31.5  SV Konopiště RK-CZ vítězů Výborná 1 CAC  Lynda Heron (UK)
11.4  SV Humpolec KCHLS vítězů Výborná 3  Naghtlyn (UK)
10.4  KV Humpolec KCHLS otevřená Výborná  Naghtingale David (UK)
21.4  CACIB Szilvesvárád mezitřída  Výborná 1 CAC, r.CACIB   Bojan Matakovič (CRO)
20.4   CACIB Szilvesvárád mezitřída  Výborná 2 r.CAC  Judit Beke (HU)
19.4  CACIB Szilvesvárád  mezitřída  Výborná 1 CAC, CACIB, BOB   Ozkamal Umit
13.4  CACIB Chemnitz mezitřída Výborná 1 CAC, CACIB  
12.4  CAC Ostrava mezitřída Výborná 1 CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU  František Korda (CZ)
30.3  CACIB Berlin mezitřída Výborná 1 CAC  Ewa Nielsen (SWE)
29.3  CAC Berlin mezitřída Výborná  J.Roger Sauge (NOR)
23.2  DUO CACIB Brno mezitřída Výborná 1 CAC  Miloš Kašpar (CZ)
22.2  DUO CACIB Brno mezitřída Výborná 1 CAC  Dana Smržová (CZ)
4.1  CAC Brno mezitřída Výborná 1 CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB, BIG V.  Voláriková Linda (SK)
2013
30.11  CAC Swiebodzice mezitřída Výborná 1  ("bez titulu-chybí zub")  Miroslav Václavík (CZ)
3.11  CACIB Praha mezitřída Výborná 1 CAC, CAC ČMKU, CACIB  František Pasák (CZ)
2.11  CACIB Praha mezitřída Výborná 1 CAC  Hana Ahrens (A)
27.10  CACIB Bratislava mezitřída Výborná 2 r.CAC  Petr Studeník (CZ)
26.10  CACIB Bratislava mezitřída Výborná 3  Lenka Frnčová (CZ)
21.9  KV Oslavany RK-CZ mezitřída  Výborná  Mrs.Sian Ellis (UK)
7.9  CAC Brno mezitřída  Výborná 2 r.CAC  Stanovský (SK)
24.8  CAC Mladá Boleslav mezitřída  Výborná 3  Alena Krutská (CZ)
20.7  CACIB Mladá Boleslav mladých Výborná 1 CAJC  Gabriela Ridarčíková (SK)
13.7  KV Rychety KCHLS mladých Výborná 1 CAJC  František Šimek (CZ)
      ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION  
29.6  CACIB Brno mladých Výborná 1 CAJC  Miroslav Václavík (CZ)
8.6  Krajská výstava Rokycany mladých Výborná 1 Vítěz mladých  Lenka Frnčová (CZ)
1.6  KV Konopiště RK-CZ mladých Výborná 2  Mrs. Chris Bailiss (UK)
25.5  CACIB Litoměřice mladých  V1 CAJC, BEST OF JUNIOR  Herbert Klemann (D)
4.5  CACIB Praha mladých Výborná 2  Alena Krutská (CZ)
28.4  KCHLS Humpolec mladých Výborná 3  Felicity Leith-Ross (FR)
27.4  KCHLS Humpolec mladých Výborná   Kira Leith-Ross (FR)
13.4  CAC Ostrava mladých  V1 CAJC, BOJ, BOB, BEST IN GROUP V.  Miroslav Václavík (CZ)
30.3  CACIB České Budějovice mladých  Výborná 3  S. Höger (A)
3.3  CACIB Zielona Góra mladých  V1 Junior winner, BEST JUNIOR IN BREED  Margaret Gardner (IRL)
26.1  CACIB Trenčín
dorost Velmi nadějná, BEST PUPPY  B. Spoljarič (CRO), R.Kanás (SK)
2012
22.9  Klubová výstava Oslavany
štěňat Velmi nadějná 1, BIS BABY  Mr.David Coode (UK)

 

"Pěkně vyrovnaná žlutá fenka, správná hlava na její věk, správné přední úhlení, správné zadní úhlení,
správná kostra na její věk, dobrá srst, správný pohyb na její věk" 
David Coode, Kennel Warringah (UK)