Zpět

:: Caniwergi's Kennel - Labrador retriever
Caniwergi's Kennel
TOPlist

- - - 

Datum Místo Třída   Známka Rozhodčí
2018
10.11 Klubová oblastní Kelč vítězů   V1 VT, CC, Oblastní vítěz, Nejlepší pes, Vítěz Kelče BIS Pavel Šulcek, CZ
16.9 KV Kamenný mlýn vítězů   V2 r.CAC Richard Stafford, UK 
9.9 SV Žebětín pracovní   V2 r.CAC Chris Bailiss, UK
8.9 KV Žebětín pracovní   V1 CAC, CC  Carol Raynolds, UK
11.8 KV Třeboň vítězů   V3 Sinisha Pavlovic, SRB
14.7 CACIB Oberwart pracovní   V1 CACA, r.CACIB Zidar-Fon Zejlka, SLO
30.6 CAC Klatovy vítězů   V1 CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB, BIG IV.  Alena Čečrdlová, CZ
23.6 CACIB Brno šampionů   V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB, BIG I.  Bojan Matakovic, CRO
10.6 CACIB Klagenfurt pracovní   V1 CACA, CACIB Gabi Orrù, DE
9.6 CACIB Klagenfurt pracovní   V2 r.CACA

Marija Kavcic, SLO

26.5 SV Chlumec nad Cidlinou pracovní   V1 CAC, CC Margaret Brown, UK
19.5 CACIB Litoměřice šampionů   V1 CAC, r.CACIB Lenka Frnčová, CZ
13.5 SV Humpolec pracovní   V1 CAC, BIS pracovní pes Tiina Illukka, FIN
12.5 KV Humpolec pracovní   V2 r.CAC Anna Bogucka, PL
7.4 CAC Ostrava vítězů   V1 CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB Radim Kašpar, CZ
11.2 CACIB Nitra pracovní   V1 CAC, CACIB, BOB Viera Vítková, SK
10.2 CACIB Nitra šampionů   V2 r.CAC Jana Janek, SK
13.1 CAC Brno pracovní   V1 CAC Leoš Jančík, CZ
2017
10.12 CACIB Nitra otevřená   V1 CAC, CACIB Miroslav Václavík, CZ
9.12 CACIB Nitra otevřená   V2 r.CAC Viera Vítková, SK 
3.12 CACIB Wels otevřená   V2 r.CACA, r.CACIB Alessandro Zeppi, IT
2.12 CACIB Wels otevřená   V2 r.CACA Chris Hancock, UK
17.11 Klubová oblastní výstava Kelč otevřená   V1 Vítěz třídy, CC, Oblastní vítěz, Nejlepší pes, Vítěz Kelče BIS Radim a Miloš Kašpar, CZ
5.11 CACIB Praha otevřená   V2 r.CAC Sorbye Torunn, NOR
4.11 CACIB Praha otevřená   V2 r.CAC Jokisilta Hannele, FIN
7.10 CACIB České Budějovice otevřená   V1 CAC, r.CACIB Belskyy Vitaliy, UA
23.9 CACIB Wroclaw mezitřída   V1 CAC, CACIB Vladimír Piskay, SK
10.9 CACIB Hódmezővásárhely  mezitřída   V1 CAC, r.CACIB  
9.9 CACIB Hódmezővásárhely  mezitřída   V1 CAC, CACIB  
2.9 KV Hranice  mezitřída   Výborný 3 Anja Verbeek, NL
20.8 KV Třeboň mezitřída   V1 CAC  
6.7 OV Kelč  mezitřída   V1 Vítěz třídy Borge Espeland, NOR
5.7 KV Kelč mezitřída   Výborný 4 Arne Foss, NOR
24.6 CACIB Brno mezitřída   V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Lepasaar Marko, EST
4.6 KV Hohenbrunn mezitřída   V2 r.CACA Bjarne Sörensen, DK
3.6 KV Hohenbrunn mezitřída   V2 r.CACA Sussie Wiles, UK
27.5 KV Konopiště mezitřída   V1 CAC,CC, Klubový vítěz, BOS  Chris Bexon, UK 
20.5 CACIB Wieselburg mezitřída   V1 CACA, r.CACIB Wonisch Günter, A
7.5 SV Humpolec mezitřída   V1 CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS !! Becky Johnson, UK
6.5 KV Humpolec mezitřída   V1 CAC Sergio Scarpellini, IT
22.4 CACIB České Budějovice mezitřída   V1 CAC Miloš Kašpar, CZ
8.4 CAC Ostrava mezitřída   Velmi dobrý 1 :) Dana Smržová, CZ
2.4 CACIB Bratislava mezitřída   V1 CAC, CACIB, BOS, Cruft´s Q.2018 Simon Oliver, CRO
1.4 CACIB Bratislava mezitřída   V2 r.CAC Miloš Kašpar, CZ
4.3 CACIB Graz mezitřída   V1 CACA Richard Stafford, UK
5.2 CACIB Brno mladých   Výborný 3 Martin ODonoghue, IRL
4.2 CACIB Brno mladých   V1 CAJC, BOJ, Cruft´s Q.2018 Mary ODonoghue, IRL
7.1 CAC Brno mladých   V1 CAJC Petr Řehánek, CZ
2016
2.12 CAC Swiebodzice mladých   V1 Zw.ml. Andrzej Stepinski, PL
24.9 CAC Brno mladých   V1 CAJC, BEST of JUNIOR Andrzej Stepinski, PL
5.6 SV Konopiště dorost   Velmi nadějný 1  Jackie Hodge, UK
4.6 SV Konopiště dorost   Velmi nadějný 1 Chris Atkinson, UK