Zpět

:: Caniwergi's Kennel - Labrador retriever
Caniwergi's Kennel
TOPlist


VIII. BEST IN GROUP 1. - České Budějovice podzim 2016, rozhodčí p.Petr Studeník

Datum Místo Třída   Známka Rozhodčí
2017
3.12 CACIB Wels šampionů   Výborný 2 r.CACA Alessandro Zeppi, IT
2.12 CACIB Wels šampionů   Výborný 2 r.CACA Chris Hancock, UK
5.11 CACIB Praha šampionů   Výborná 4 Sorbye Torunn, NOR
4.11 CACIB Praha šampionů   Výborná 3 Jokisilta Hannele, FIN
20.8 KV Třeboň vítězů   V1 CAC  
6.7 OV Kelč vítězů    V1 Vítěz třídy, Oblastní vítěz Borge Espeland, NOR
5.7 KV Kelč vítězů   V2 r.CAC Arne Foss, NOR
24.6 CACIB Brno šampionů   V1 CAC, CACIB, BOS Lepasaar Marko, EST
4.6 KV Hohenbrunn šampionů   V1 CACA, Best bitch, BOB and BEST IN SHOW!!  Sussie Wiles, UK 
3.6 KV Hohenbrunn šampionů   V1 CACA Masia Beppe, IT
27.5 KV Konopiště vítězů   Výborná 3 Richard Edwars, UK
20.5 CACIB Wieselburg šampionů   V1 CACA, CACIB, BOB, BIG 3. Andrea Geller, Wohnisch Gunter, A
7.5 SV Humpolec vítězů   V1 CAC, Vítěz speciální výstavy Becky Johnson, UK
6.5 KV Humpolec vítězů   V1 CAC, Klubový vítěz, BOB Sergio Scarpellini, IT
22.4 CACIB České Budějovice šampionů   V2 r.CAC, r.CACIB Miloš Kašpar, CZ
8.4 CAC Ostrava vítězů   V1 CAC, Národní vítěz, BOB Dana Smržová, CZ
2.4 CACIB Bratislava mezitřída   Výborná 3 Simon Oliver, CRO
1.4 CACIB Bratislava mezitřída   V1 CAC Miloš Kašpar, CZ
11.3 CRUFTS 2017 yearling   short list between 12 of 35 bitches Frank Kane, UK
4.3 CACIB Graz mezitřída   V2 r.CACA Richard Stafford, UK
5.2 CACIB Brno mezitřída   V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Martin ODonoghue, IRL
4.2 CACIB Brno mezitřída   V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU BOS, Cruft´s Q.2018 Mary ODonoghue, IRL
7.1 CAC Brno mezitřída   V1 CAC Petr Řehánek, CZ
2016
11.12 CACIB Wels mezitřída   V1 CACA Emma Archibald, IRL
10.12 CACIB Wels mezitřída   V1 CACA Dan Ericsson, SWE
4.12 CACIB Nitra otevřená   V1 CAC, r.CACIB Alessandro Zeppi, I
3.12 CACIB Nitra otevřená   V2 r.CAC Linda Voláriková, SK
2.12 CAC Swiebodzice mezitřída   V1 CWC, NSWR, BOS Andrzej Stepinski, PL
30.10 CACIB Praha mezitřída   V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU Guisado Navarro Carmen, ESP
29.10 CACIB Praha mezitřída   V1 CAC, r.CACIB Slettedal Sven, N
8.10 CACIB České Budějovice mezitřída   V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU, Cruft´s Q. 2017, BOB, BIG 1. M.Václavík,P.Studeník
24.9 CAC Brno mezitřída   V1 CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB, BIG 5. Andrzej Stepinski, PL
5.6 SV Konopiště mladých   Výborná 1 CAJC, BOJ Jenny Miller, UK
4.6 SV Konopiště mladých   Výborná 1 CAJC, BOJ, BIS junior Jackie Hodge, UK
8.5 SV Humpolec mladých   Výborná 2 Nestor Ruiz-Rivaz, ESP
7.5 KV Humpolec mladých   Výborná 4 Alessandro Zeppi, I
23.4 CACIB České Budějovice mladých   Výborná 2 Bohuslav Jindřichovský, CZ
9.4 CAC Ostrava mladých   Výborná 1 CAJC, BOJ Otakar Vondrouš, CZ
7.2 CACIB Brno mladých   Velmi dobrá Grill Ingrid, A
6.2 CACIB Brno mladých   Výborná 1 CAJC, Cruft´s Qualification Wonisch Gunter, A
2015
24.10 SV Viničné štěňat   Velmi nadějná 4 Mrs. M. Gawthorpe, UK
20.9 KV Oslavany štěňat   Velmi nadějná 2 Mrs. Pollock, UK