Zpět

:: Caniwergi's Kennel - Labrador retriever
Caniwergi's Kennel
TOPlist
Klubová výstava Oslavany 2012
"Pěkná vyrovnaná fena s velmi pěknou hlavou a výrazem, velmi dobré nasazení krku a přední úhlení, správná šíře hrudi, krátká bedra, rovná hřbetní linie s dobrým nasazením ocasu, excelelentně vázaná krátká hlezna, předvedená v dobré srsti, pěkný pohyb"
David Coode, Warringah Kennel (UK)

Fena roku 2011 a 2013 (RK-CZ)
Nejlepší výstavní fena roku 2011 a 2013 (KCHLS)

7x BOB, 9x CACIB, 2x r.CACIB, 10x CAC ČMKU, 3x Národní vítěz, 30x CAC

Datum Místo Rozhodčí Třída Známka
2018 

26.5

 SV Chlumec n. Cidlinou Nancy Farquharson, UK veteránů Výborná 1, Best of veteran

19.5

 CACIB Litoměřice Lenka Frnčová, CZ veteránů Výborná 1, Best of veteran

13.5

 SV Humpolec Tiina Illukka, FIN veteránů Výborná 1 
12.5  KV Humpolec Anna Bogucka, PL veteránů Výborná 1 
2017

27.5

 KV Konopiště Richard Edwards veteránů Výborná 1, Best of veteran, BEST IN SHOW Veteran

7.5

 SV Humpolec Becky Johnson, UK veteránů Výborná 1, Best of veteran

6.5

 KV Humpolec Sergio Scarpellini, IT veteránů Výborná 1, Best of veteran

8.4

 CAC Ostrava Dana Smržová, CZ veteránů Výborná 1
2016

5.6

 SV Konopiště Jenny Miller (UK) čestná Výborná 1, BEST IN SHOW Honour

4.6

 SV Konopiště Jackie Hodge (UK) čestná Výborná 1
2015

20.9

 KV Oslavany Robert Pollock (UK) čestná Výborná 1

26.7

 KV Horka n. Moravou Jan Roger Sauge (NOR) čestná Výborná 2
2014

1.6

 KV Konopiště David Craig (UK) čestná Výborná 1

31.5

 SV Konopiště Lynda Heron (UK) čestná Výborná 1
2013

30.11

 CAC Swiebodzice Miroslav Václavík pracovní V1 CWC, BOS

3.11

 CACIB Praha František Pasák šampionů V3

2.11

 CACIB Praha Hana Ahrens (A) šampionů V2 r.CAC, r.CACIB

27.10

 CACIB Bratislava Petr Studeník šampionů V2 r.CAC

26.10

 CACIB Bratislava Lenka Frnčová šampionů V1 CAC

20.10

 CACIB Komárom Judit Beke (HU) šampionů V2 r.CAC

19.10

 CACIB Komárom Dušan Paunović šampionů V1 CAC, r.CACIB

5.10

 CACIB České Budějovice Zdena Jílková  šampionů V1 CAC

28.9

 IHA Tulln Mr.Edwards (UK) šampionů V2 r.CACA

21.9

 KV Oslavany Mrs.Sian Ellis (UK) vítězů V1 CAC, Klubový vítěz 2013

14.9

 CAC Brno M.Stanovský (SK) vítězů V1 CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz

24.8

 CAC Mladá Boleslav Alena Krutská (CZ) vítězů V2 r.CAC

20.7

 CACIB Mladá Boleslav Gabriala Ridarčíková (SK) šampionů V1 CAC, CAC ČMKU, CACIB
KLUBOVÝ ŠAMPION KCHLS

13.7

 KV Rychety KCHLS František Šimek vítězů V1 CAC,BOB, BIS working
29.6  CACIB Brno Miroslav Václavík vítězů V1 CAC, CAC ČMKU, CACIB
8.6  Krajská výstava Rokycany Lenka Frnčová vítězů V1 Vítěz třídy, Krajský vítěz
1.6  KV Konopiště RK-CZ Mrs. Chris Bailiss (UK)
vítězů V3
25.5  CACIB Litoměřice Herbert Klemann (D) šampionů V1 CAC, CAC ČMKU, CACIB
4.5  CACIB Praha Alena Krutská  šampionů V3
28.4  KCHLS Humpolec Felicity Leith-Ross (FR) pracovní V1
27.4  KCHLS Humpolec Kira Leith-Ross (FR) vítězů V2 r.CAC
13.4  NVP Ostrava Miroslav Václavík  vítězů V1 CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz
3.3  CACIB Zielona Góra Margaret Gardner (IRL) pracovní V1 CWC
2.2  DUO CACIB Brno Eeva Rautala (FIN) šampionů V3
SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY
26.1  MVP Trenčín Boris Špoljarić (CRO) šampionů V1 CAC
5.1  NVP Brno
Gabriela Ridarčíková (SK) vítězů V1 CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU,
BOB
2012
4.11  DUO CACIB Praha František Pasák  šampionů V1 CAC
ŠAMPION ČMKU
3.11  DUO CACIB Praha Alena Čečrdlová  šampionů V1 CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
13.10  MVP České Budějovice Alena Krutská  šampionů V1 CAC
22.9  KV Oslavany Mr. David Coode (UK) vítězů V1 CAC, Klubový vítěz 2012
INTERCHAMPION C.I.B a C.I.E
19.8  MVP Bratislava Štefan Janega (SK) šampionů V1 CAC, CACIB
18.8  MVP Bratislava  Váczi-Balogh Zsuzsanna (H) šampionů  V1 
2011
3.12  CAC Świebodzice Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) šampionů V2 
20.11 MVP Nitra Blaha Monika (A) šampionů V2 r.CAC
20.11 MVP Nitra Schill Roberto (RO) šampionů V2 r.CAC
5.11 MVP Praha Alena Čečrdlová  šampionů V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU
8.10 MVP České Budějovice Ing. Zdeněk Antonovič  šampionů V3 
25.9 10. Retrievertrophy Heather Wiles - Fone (UK) šampionů V4 
24.9 CACIB Tulln Guy Jeavons (CAN) pracovní V3 
18.9 KV Oslavany Jean Allen (UK) vítězů V3
GRANDŠAMPION CZ 
17.9 NVP Brno Matyáš Jaroslav (SK) šampionů V1 CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU,
BOB, BIG5 
27.8 MVP Mladá Boleslav Banasiewicz B. (PL) šampionů V1 CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB 
24.7 CACIB Split     Rodi HÜbenthal (N) pracovní V1 CAC, CACIB, BOB
23.7 CAC Split Frank T. Sabella (USA) pracovní V1 CAC
22.7 CACIB Split Carla Molinari (PT) pracovní V2 r.CAC
21.7 CAC Split Petik Szusanna (H) pracovní V1 CAC
25.6 MVP Brno Petik Szuzanna (H) šampionů V1 CAC
8.5 SV Humpolec Frank Gawthorpe (UK) pracovní V1 CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
7.5 SV Humpolec Margaret Gawthorpe (UK) pracovní V1 CAC, Klubový vítěz 2011
ČESKÝ ŠAMPION 
23.4 MVP České Budějovice Miroslav Kašpar  pracovní  V1 CAC, CACIB
19.3 NVP Nitra (SK) Ridarčíková Gabriela (SK) pracovní V2 r.CAC
6.2     DUO CACIB Brno Walton Shelagh (UK) otevřená V
5.2 DUO CACIB Brno Verbeek Anja (NL) pracovní V
JUNIOR ŠAMPION ČR 
8.1 NVP Olomouc František Korda  mezitřída V1 CAC
2010
4.12 Nowa Ruda (PL) Tomasz Borkowski (PL) pracovní V1 CWC, N.S.w.R
9.10 MVP České Budějovice Zdena Jílková  mezitřída V1 CAC
25.9 NVP Brno Zdeněk Antonovič  mladých V2
 18.9     KV RK-CZ Oslavany Mrs. Brown (UK) mladých V4
24.7     KV Žebětín Zdena Jílková  mezitřída V2
30.5 SKV Konopiště Linda Harvey Major (UK) mladých V1 CAJC
29.5 SKV Konopiště Caron L. Morton (UK) mladých V1 CAJC, JUNIOR BOB
7.2     DUO CACIB Brno Jokisita H. mladých V
6.2 DUO CACIB Brno Luomanen Kirsi mladých VD
2009
  NVP Brno   dorost VN1
  World Club Show Retriever  Sussie Willes (UK) dorost VN1
  KV Konopiště  Zoltán Kiss (H) štěňat VN1