TOPlist

10.12.2017

 

DUO CACIB Nitra

Poslední výstava v tomto roce a je na čase si to užít taky trošku jinak :)

9.12.2017 10.12.2017
rozhodčí: Viera Vítková, SK
rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ
Glen Elgin of Labgold 
tř.otevřená
Výborný 2 r.CAC
Glen Elgin of Labgold 
tř.otevřená
Výborný 1 CAC, CACIB
Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.šampionů
Výborná 2 r.CAC
Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.šampionů
Výborná 3 

Na Slovensko jsme se vypravili už v pátek odpoledne, původně to mělo být dopoledne, ale nějak se mi to nepodařilo :)) Nicméně cesta nám utíkala, troška kodrcání po D1, špatně zvolená trasa, šílená silnice, hraniční přechod, stoupání přes "piešťanský kopec", serpentýny a jsme v cíli. Uff.. :) Troška odpočinku a slíbené focení, povídat bychom mohli až do rána, ale to přeci vstáváme.
Ráno padla otázka klasická "A prečo my toto robíme?" :)) 

S výsledky jsme spokojeni, Kubík mě první den trošku podusil, druhý den jsem se už nedala :)) Vikča si kruh užívala jako vždy - ona je přeci princezna. Jen kožíšek by to chtělo nový :)

Děkuji moc za krásné 4 dny a těšíme se na další akce v takové pohodové náladě :)
Domů se vracíme v pondělí a navštívíme ještě malé maďárky v Knínicích. Vikča se rovnou seznámila s budoucí zrzavou kamoškou :)) 


Etika :) 

3.12.2017

 

DUO CACIB Wels

2.12.2017 3.12.2017
rozhodčí: Chris Hancock, UK rozhodčí: Alessandro Zeppi, IT
Glen Elgin of Labgold 
tř.otevřená
Výborný 2 r.CACA
Glen Elgin of Labgold 
tř.otevřená
Výborný 2 r.CACA, r.CACIB
Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.šampionů
Výborná 2 r.CACA
Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.šampionů
Výborná 2 r.CACA

 Akce dlouho plánovaná, dlouho očekávaná a stejně to má zádrhel :)) Michal nemůže jet, takže jsme o jedno velké auto a pečovatele lehčí. Takže jak pohodlně odjet do Rakouska ve dvou lidech, šesti psech a mém autě? Jde to! :-D Caddy je prostě nepřekonatelné auto a kluci to taky zvládli na jedničku. 

Brzo ráno nakládáme psiska do připraveného vozu a vyrážíme na cestu. Já jako řidič a Niky jako hlavní pečovatel o nás všechny :)) Samozřejmně jsme přijely na parkoviště, které bylo nejdál ze všech. Slečna (myslím, že to byla žena) nám chtěla naznačit, že tam to parkoviště je už plně obsazené a my jsme se jí zase snažily vysvětlit, že máme plné auto a prostě tam potřebujeme. Tvářila se, že nerozumí. Tak jsem to prostě projela a zaparkovala to auto tzv. na prasáka, dle mého řidičského vzoru O. :-D Haly máme nastudované, jdeme to obsadit. Asi po hodině si můžeme tak na 5 minut sednout a začít panikařit jak to vše stihnem. Štěstí je na naší straně a stíháme vystavit labradory i česapíky, všichni úspěšní a přesouváme se na závěrečky, když je ta sobota. Užijeme si to se vším všudy :) 

Čekání se nám oplatilo, s CBR Newmenem jsme se vypracovali v VIII.skupině na nádherné PRVNÍ místo !! :) Skvělá atmosféra vánoční výstavy a parádní úspěch se zařadili mezi další krásné výstavní zážitky :) 

Odjíždíme na ubytování, které už znám a opět nezklamalo. Prostorné čisté pokoje, pohodlné postele a ráno báječná snídaně :) 

Vánoční čas je v rakousku znát na každém rohu a tak tomu není ani v našem městečku. Přemluvily jsme svá unavená tělíčka a vyrazily do víru maloměsta ochutnat tradiční nápoj :)) 

- - -

Nedělní výstavní den je ještě víc na knop, ale vše jsme s úspěchem zvládly! :) A teď hurá domů... 

Já a moji svěřenci jsme dosáhli těchto krásných výsledků:
CBR Yes Yes Coco Kelečský poklad 
V1 CACA, CACIB, BOB a BIG I. / V1 CACA, CACIB, BOB
CBR I´m New Inspiration Kelečský poklad 
V1 Jugendbester / V1 Jugendbester

A v pondělí? Společná procházka ve sněhu :) 
- - -

Za velkou pomoc, velké děkuji Nikčo :) 

18.11.2017

Klubové podzimní zkoušky Štěpánov

aneb jak Kuba úspěšně složil podzimní zkoušky! Hurááá ... :) 

Glen Elgin of Labgold 
KPZ Štěpánov - I.cena 227 bodů

- - -

Ráno jako malované. Na poli sice ještě seděla mlha, ale sluníčko už svítilo a krásně hřálo. Snad nám takové počasí vydrží po celý den. Odevzdala jsem papíry a dala si čaj, s holkama jsme se vyhřívaly na sluníčku a nahlas jsme přemýšlely co vše nás dnes s chlupáčema čeká :)) 

Probíhá rozdělení na zkoušky I. a II, naše jméno je v jedničce. Jdem na losování čísel, šmátrám v klobouku a vytahuji los číslo 8! Krásně nám to začíná, osmička nám dává zcela ideální pořadí disciplín. Jako první nás čeká slídění a dohledávka - Kubík může uvolnit tu svou energii. Začínáme - terén na slídění je pole s řepkou a oranice, Kuba pracuje s obrovskou chutí a slídí nad má očekávání. Vysloužil si známku 4 a jeho jméno pan rozhodčí nezapomene do konce zkoušek :)) Dohledávka probíhá také v řepce, Kuba si hodil malé kolečko a s vysláním dopředu nachází kus, který přinesl a korektně s usednutím odevzdal - známka 4. Juchů. Tady končíme a jdeme na další stanoviště, je to jako táborová hra :)) Vodění a aport v terénu, to je naše další stanoviště. Volím vodění volně, Kuba jde předpisově a dostává známku 4. Teď se ukážou ty naše slavné klidy, důrazné zůstaň a Kuba sedí. Uff, udržel se, s povelem vyráží pro aport - známka 4. Ještě voda a můžu začít panikařit, čekají nás mé nejméně oblíbené vlečky. Voda je Kubíkova velmi oblíbená disciplína, která je jako dělaná na moje nervy. Další důrazné zůstaň a raději ještě jedno, Kuba vyráží na povel a korektně odevzdává kus, ohodnocen známkou 4 s komentářem, že pro příště bych ho měla více uklidnit, jenže o to jsem se snažila celých 10 minut před disciplínou :-D.. no co, mladej a nevybouřenej :)) 

Takže přejezd na vlečky.. Kuba má energie na rozdávání, to bude sranda. Začínáme pernatou. Když vidím, že si pan rozhodčí na konci vlečky ulehá na louku, říkám si, tak tady končíme. Jsem opravdu nervózní, nasazuji Kubu na vlečku, táhne mě jak ďas. Vypouštím, probíhá slavnostní kolečko, navětřil kus, který ležel za rozhodčím a přináší. Tak tedy znovu, druhé nasazení. Já netrpělivě čekám, Kuba pracuje.. Všiml si ležícího pána, nedůvěřivě se dvakrát poohlédl (třeba by ho chtěl sníst?!) a už běží ke mě, no hurá Kubo! Teď netrpělivě čekáme na verdikt. Páni rozhodčí mají ještě komentář k provedení disciplíny a sdělují známku za 3. Krásné, mám radost. Odcházíme k autu, abychom mohli přejet na poslední disciplínu. Dlouho čekáme, protože před námi je ještě jiná skupina. Vlečky se tahají na louce, rozhodčí odchází do krytiny a je ideální počasí. To čekání neprospívá hlavně mě, jsem zmrzlá a mám čas na vymýšlení tragických scénářů, jak to celé dokončíme :)) Kubík je na řadě, už jsem mu asi 10x vysvětlila, že bude hodnej a toho králíčka mi slavnostně přinese. A tak se taky stalo, během chvíle je Kuba u kusu a už s ním běží přímo ke mě! Když držím toho králíka v ruce, padá ze mě úplně všechno a přichází nadšení! Známka 4 tady není o čem, dostáváme tabulku a je to tam!! Zvládli jsme to!!!! Kuba složil své první velké zkoušky v I.ceně! Jsem na toho mého polského chlapečka nesmírně pyšná! :)
Jediná trojka z vlečky pernaté, jinak "vyčtverkovaný" od shora až dolů :) 

Čekáme až nám to všechno spočítají, Kubík v autě s holkama a já mám mezi tím prostor na povídání s přáteli. Když se najednou zvedne pan rozhodčí a volá jména do roztřelu. Samozřejmně, že jsem jména přeslechla. Tak se jdu tedy zeptat a zjišťuji, že padlo i mé jméno!! Tma jak v pytli a Kuba v autě. Snažím se Kubu rychle vyvenčit jen že, už nás volají, na usměrnění není čas. Stojíme před světly auta a za zády velkou koronu. Když sundávám Kubovi vodítko, je mi jasné co bude následovat. Zůstaň, nezůstaň, tohle nevydrží. Kachna dopadá na zem a Kuba spolu s výstřelem vyráží v před. Škodaaa, ale byla to má chyba. Měla jsem předpokládat,že je možnost takové situace a Kubu lépe připravit. Zkušenosti, zkušenosti :) 

Děkuji všem co nám drželi palce a mysleli na nás :) a hlavně velké díky těm, kteří nám pomáhali s přípravou na zkoušky :)
Jo a ! Děkuji Leničce za vohoz :P

17.11.2017

Klubová oblastní výstava retrívrů Kelč

rozhodčí: Radim a Miloš Kašpar

Krásná podzimní výstava se konala ve zlínském kraji v obci Kelč. Výstava nebyla v našem hlavním plánu, ale jelikož na druhý den jsme měli přihlášeno na podzimní zkoušky a výstava v Kelči je vždy velmi dobře připravená, tak proč si neužít fajn den.  Kubík jako by věděl, že potřebuji trošku povzbuzení a v kruhu se moc snažil. Vyneslo mu to krásný výsledek :) 

Glen Elgin of Labgold 
tř.otevřená
Výborný 1 VT CC, Oblastní vítěz, Nejlepší pes,
Vítěz oblastní výstavy - BIS!

- - -

- - -

I přes tu všechnu zimu a mé parádní nachlazení jsme si výstavu opravdu užili a těšíme se na další akce v Kelči.

Děkuji Leničce za desetihvězdičkový pobyt :))

5.11.2017

DUO CACIB Praha

rozhodčí sobota: Jokisilta Hannele, Palabras kennel,  FIN 
rozhodčí neděle: Sorbye Torunn, Mementos kennel, NOR

Ve velmi pěkné konkurenci se Kuba s Viky neztratili a umístili se v pořadí s hezkým posudkem od chovatelek ze severu.

Glen Elgin of Labgold 
tř.otevřená
Výborný 2 r.CAC / Výborný 2 r.CAC

Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.šampionů 
Výborná 3 / Výborná 4

- - -

Bohužel Vikči kožíšek stále ještě není tak kvalitní jak bychom si přáli, ale její energie je rozhodně zpět :) 

7.10.2017

CACIB České Budějovice 

rozhodčí: Belskyy Vitaliy, UA

Glen Elgin of Labgold 
tř.otevřená
Výborný 1 CAC, r.CACIB

28.9.2017

Neleníme, cvičíme :) 

 

Kuba a Viky 


Necvičíme s žádným drobečkem, pro pořádného psa pořádný kus :)) 

15.9.2017

Lady na prázdninách

Na pár dní nás bylo o jednoho víc :) Lady je fenečka z našeho nejmladšího vrhu F (Katy x Kubo) a měla fialovou stužku. Se ségrou Freyou to bylo dílo, první seznámení pojaly jako jednu velkou srandu ač to bylo o půl desáté večer. Lady byla moc šikovná až na malý zádrhel, kdy hrušky byly silnější než ona :-D 


Lady, Kačka, Viky, Freya, Kuba, Katy, Adélka a Hery

   

Lady a Freya, podoba jasná :) 

2.9.2017

Klubová výstava Hranice 

rozhodčí: Anja Verbeek, NL

Glen Elgin of Labgold - mezitřída - Výborný 3

- - -

- - -

za parádní fotky děkujeme Michal Škavrada

1.9.2017

Estherka oslavila své 1.narozeniny

Všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko všem sourozencům - Etíkovi, Emčovi a Barnabáškovi. 

A jak jinak než s rodinou :) s taťkou Herym a mamkou Kačkou

Estherka žije se svou rodinou v Pelhřimově, společnost jí dělá ještě její skoro neteř Baruška. Moc děkuji za čas a péči, který je holčičkám věnován. Lepší rodinu by si chovatel nemohl přát a těšíme se na další společně strávené chvíle s blond partou :) 

 

Další oslavenecké foto přišlo z Pardubic, Etík se svým parťákem Porthosem. Moc a moc děkuji za všechnu lásku a péči, která je Etíkovi věnovaná na 1000% !! :) 

- - - - - -

26.8.2017

Výcvikový tábor Strmilov - Leština

aneb naše aktivní dovolená 2017

Cloe, Viky, Kuba a Katy 

Už od začátku roku jsem se nemohla dočkat až padne datum 19.8. Po dlouhé době zase tábor, plný aktivit s nejlepší bandou!  

Čekal nás náročný týden, každé dopoledne bylo věnováno tréninku, po výborném obědě trocha odpočinku a následovala zábava. Pejskové unavení a my si můžeme užívat odpoledne. Ranní teploty nic moc, odpoledne už bylo teplejší. Ke konci týdne jsme se dočkaly i koupačky a šlapadel - supr! :) 

Ve čtvrtek se konala táborová soutěž, kam jsem přihlásila pouze Kubu. Mile mě překvapil. Krásně zvládl disciplíny, které trénoval teprve pár dní. Vyzkoušeli jsme si za celý týden spoustu nového a poznala jsem, jak chuťového pejska mám. Viky trénovala pouze první den, pak se rozhodla,že se hodí marod - vykousala si polštářek na zadních tlapkách. Katy byla v Pelhřimově u Kozlů na prázdninách, tak jsem si pro ni dojela a potrénovala s námi místo Viky. 

Naučila jsem se spoustu nového ve výcviku pejsků a nechyběla ani lekce do života. 

Děkuji všem výcvikářům a nejlepším parťákům Evičce a Peti za parádní týden! Tak zase za rok! :) 

19.8.2017

Klubová výstava Třeboň

rozhodčí: Karlo Bala, SRB

BIS chovatelská skupina - Caniwergi´s (ve složení Doník, Viky a Katy)

- - -

Emilek Caniwergi´s 

mladých Výborný 2
Glen Elgin of Labgold
mezitřída Výborný 1 CAC 
Dangerous Dario Caniwergi´s 
otevřená Výborný 3
Cador of Cornwall Caniwergi´s 
otevřená Výborný 1 CAC 
Cattleya Catty Caniwergi´s 
otevřená  Výborná 4
Dotty Dancer Caniwergi´s  vítězů Výborná 1 CAC
Heryho dcera S.Nefertiti z ČMV mezitřída Výborná 3

Všem majitelům našich odchovů moc a moc děkuji za skvělou prezentaci! :) 

  
Semík, Viky a Kuba

8.8.2017

V podvečer na louce :)

- - -

- - - - - -- - - - - -

Za pomoc při focení bandy díky Vojtovi, Ádě a Andrejce (rodina Estherky a Barunky - Kozlovic) :)) 

11.7.2017

Fox a Freya

V červenci jsme měli na hlídání naše nejtmavší štěňátko z vrhu F - Fire Fox Caniwergi´s. Při venčení jsem vedla malé stádo bláznivých labradorů. Ti dva malý blázni spolu dohromady, masakr... ale všichni jsme to přežili bez úhony ... :) 

- - - - - - 

- - -

6.7.2017

Oblastní výstava Kelč 

rozhodčí: Borge Espeland, Norsko

Glen Elgin of Labgold - mezitřída - Výborný 1 Vítěz třídy

Dangerous Dario Caniwergi´s - tř.otevřená - Výborný 1 Vítěz třídy, Oblastní vítěz

Fierce Freya Caniwergi´s - tř.štěňat - Velmi nadějná 1, BIS BABY

Cattleya Catty Caniwergi´s - tř.otevřená - Výborná 1 Vítěz třídy

Dotty Dancer Caniwergi´s - tř.vítězů - Výborný 1 Vítěz třídy, Oblastní vítěz 

 Kuba x Katy - 1. místo Nejlepší pár oblastní výstavy

 

5.7.2017

Klubová výstava Kelč 

rozhodčí: Arne Foss, NOR

Glen Elgin of Labgold - mezitřída - Výborný 4

Dangerous Dario Caniwergi´s - tř.otevřená - Výborný 1 CAC

Fierce Freya Caniwergi´s - tř.štěňat - Velmi nadějná 3

Cattleya Catty Caniwergi´s - tř.otevřená - Výborná 1 CAC

Dotty Dancer Caniwergi´s - tř.vítězů - Výborný 2 r.CAC

 - - - - - - - - - - - -
Kuba                                            Doník                                        Katy                                            Viky             

25.6.2017

CACIB Brno 

rozhodčí: Lepasaar Marko, EST

Dotty Dancer Caniwergi´s
tř.šampionů
V1 CAC, CACIB, BOS
Glen Elgin of Labgold
mezitřída
V1 CAC, CACIB, BOB
- - -

21.6.2017

Krásný den u lomu 

Parádní relax u lomu společně s Evičkou a Cloe. Občas je potřeba prostě vypnout a užívat si volna :) Děkujeme.. 

  Viky

 Cloe

4.6.2017

Klubová výstava Hohenbrunn - Rakousko

Přihlášky jsem posílala na poslední chvíli, ale jak se později ukázalo, byl to skvělý nápad!
Užily jsme si tak parádní výstavu v Rakousku. Viz. povídání dole :) 

neděle 4.6.2017 - rozhodčí: Sussie Wiles (feny), Bjarne Sörensen (psi)

Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.šampionů
V1 CACA, Best bitch, BOB

BEST IN SHOW

 

 
Glen Elgin of Labgold
mezitřída
V2 r.CACA
Dangerous Dario Caniwergi´s
tř.otevřená
Výborný 1 CACA, Best dog, BOS

sobota 3.6.2017 - rozhodčí: Sussie Wiles (psi), Beppe Masia (feny)

Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.šampionů
V1 CACA
 - - - - - -
Glen Elgin of Labgold
mezitřída
V2 r.CACA
Dangerous Dario Caniwergi´s
tř.otevřená
Výborný 3

Na klubové výstavě v Rakousku jsem už byla a to v roce 2011. Výstava měla parádní organizaci a byla v krásném prostředí, takže proč to nezkusit znovu s omladinou v roce 2017. Tenktokrát jsme nejely sami, ale společnost nám dělala Monča s Nikčou a bylo to skvělé!! Víkend jsme si užily na 100% se vším všudy... :)) Ráno jsme vyjížděly brzo ráno a bylo mi divné proč Kuba celou cestu sedí a evidentně není ve své kůži. Při přestávce na venčení jsem zjistila, co jsem zjistit vlastně vůbec nechtěla. Kubíček má "water tail" (nastydnutý kořen ocasu).  Achjo.. Dostal tedy tabletku, aby ho to chudáčka tolik nebolelo a modlila jsem se, ať je mu lépe. No nebylo, vůbec jsem toho svého bláznivého pejska nepoznávala, jako by ho někdo vyměnil. Na výstavu jsme dorazily tak akorát, vybraly jsme místo pěkně ve stínu a čekal nás horký letní den v krásném prostředí zámku Hohenbrunn (já věděla, že to bude zase krása). Když jsme táhly vozíček ke kruhu se vším tím naším vejchystem, tak jsme se zastavily uprostřed cesty na zahájení výstavy :)) no blondýny z Česka ... zatleskaly jsme a rychle pryč z toho slunka, které peklo fajnově už od rána. Tak nějak jsem spoléhala, že opalovací krém vzaly děvčata, jenže ejhle.. nikdo ho nemá ... no nic, tak budeme pěkně do červena opečení... Všichni jsme se schovávali do stínu i během posuzování, pár minut před stolem a rychle do stínu. Kuba se během toho trošku probral, ale přeci jen můj kluk to nebyl. Paní rozhodčí se Kubíček líbil, ale ochrnutý ocásek mu kazil celkový dojem, jak má napsáno v posudku. Nicméně i tak si Kuba vybojoval krásné druhé místo s titulem r.CACA. Honička.. Už na mě čeká Doník, který je naopak naspeedovaný mě zase potrápit v kruhu. Ve třídě otevřené je 12 pejsků a i Doníkovi dochází elán v tom horku. V této třídě si Doník odnáší krásné třetí místo. Skoro si neodpočinu a už jdeme na řadu s Viky k panu rozhodčímu z Itálie. Jeho posuzování bylo celkem rychlé, ve třídě šampionů se prezentovaly celkem tři fenky. Viky to teplo taky moc nebere, já už jsem červená jak rak.. Obdivuji pana rozhodčího v dlouhých tmavých kalhotech, uff... Velmi milé posuzování s první větou "young champion lady", to potěší. Vikča se přeci jen nechala přemluvit a předvedla se jako pravá lady a vysloužila si tak první místo a titul CACA. O klubového vítěze je to tu jiné než u nás, mohou o něj nastoupit pouze členové klubu. Což asi ani pan rozhodčí nevěděl, takže mu do kruhu nastoupily fenky, kterým dal třeba i druhé místo a až pak se šlo o nejlepší fenu, kde tedy nastoupily vítězové tříd. To nás tedy trošku zmátlo, no nic do příště budeme zase o něco chytřejší :) Tímto pro nás tento horký den na výstavním poli končí a jedeme najít ubytování. Což byla velká sranda, prostě nic nemůže být bez nějakého "kixu" :-D moc vtipné směju se ještě teď. Navigátorka trošku prospala odbočení do ulice, takže jsme se projely okolo různých skladů a obchodů, no nic. Jsme zpět na správné silnici a teď už odbočíme zcela jistě správně. A je to! Je to ta ulice, žlutý dům a je to jasné. Jsme upečení, psiska funí o sto šest a my jdem s Nikčou obhlídnout situaci. Už z počátku mi to bylo divné, nikdo nikde.. jdeme ke vchodu, je otevřeno, ale ani jedna jsme nevkročily :-D intuice asi zafungovala sama. Nikča teda zvoní, jeden zvonek, "hele byró" druhý zvonek.. a já říkám ty hele... pojď pryč :-D honem... to je bordel !!! náš hotel je na druhé straně ulice asi o 200m dál! No nějak mi to došlo až když jsem se znovu podívala na tu nástěnku na které byly fotky žen ("oblečených") :-D a u nich popisek "studio1" .... no... takže zcela jistě za toto může těch 31 stupňů!!! :-D :-D :-D 
Takže máme správný hotel!! A .... NIKDE NIKDO  :-D :-D Po zkušenostech z Anglie jsem byla trošku rozpačitá. Ale telefonát vše vyřešil a my jsme měly do půl hodinky pokojíček pro sebe :) Sprcha bodla, pejskové funí a Kuba konečně usnul. Až jsme z toho čekání na "paní domácí" usnuly a daly jsme si dvě hodinky šlofíčka. Sem tam mě probudilo volání na nějakého zlobivce (Gnoči, Gnoči a pořáááááááád dokola). Tak jsme se teda probraly, zaplatily a vyrazily na výlet k "See". Nejdřív pěšky :-D po zjištění, že je to po hlavní silnici nebo obilým jsme se vrátily zpět a jely autem. Pejskové už zůstali doma a byla to opět správná intuice, protože k "See" byl pejskům vstup zakázan. A jako správné turistky jsme si vše fotily :-D Kachny, vodu, západ slunce, selfie, selfie, selfie atd. :-D byly jsme za exoty, asi.... ale pro nás skvělý relax.. :) Do postýlek jsme padly jako nikdy, dobrou noc :)

Den druhý, původní plán byl vstávat tak kolem půl osmé, ale Kubův plán byl jiný. A tak už mě po šesté hodině vláčel blonďák po zahradě. Samozřejmně následovalo pokračování ve "spánku" až do budíčku. Spálená ramena mě hřála, tak jsme si vyrazily všechny tři pěkně v kraťáskách a tílku. Po příjezdu na výstavu jsme si hledaly dlouhé kalhoty a mikiny, protože teplota pěkně padla a bylo pod mrakem. Strategicky jsme vybraly místo blízko auta, kdyby náhodu chtělo pršet, jak hlásil radar. Pan rozhodčí pro pejsky byl opravdu showman a posuzování bylo veselé. Kubíkovi ihned odhalil jeho "water tail" a poradil mi, jakou první pomoc dát. Za což mu moc děkuji, je to od něj velmi milé. Opět se Kubíček umístil na druhém místě. Na řadu přišel Doník a s panem rozhodčím si padli do oka! Mazlili se skoro věčnost a už jsem si říkala, že tu vlastně ani nemusím být :-D Doník svou třídu vyhrál a po té i nelepšího psa! Nemohu uvěřit, ve velmi pěkné konkurenci Doník opravdu zaujmul a vyhrál :) skvělé! Viky ve třídě šampionů dnes sama, odcházely jsme s krásným posudkem do boje o nejlepší fenku. Kvalita černých fen v Rakousku je opravdu jiná než u nás, velmi pěkné feny. Po pečlivém rozhodování padl výběr na Viky - nejlepší fena. A teď mi to došlo! Oni půjdou spolu s Doníkem?! No.. děcka... ŠIKULKY! Tak Mončo šup.. rychlokurz jak na Doníka a jdeme spolu o BOB!! Moc krásné mít v kruhu dva sourozence.. a BEST OF BREED se stává Viky! Doník BEST OF SEX... Paráda, parádička!.. 
Takže fotograf, kde je fotograf? Niky?! "photographer is lost" říká paní rozhodčí.. Ale né, už je tu :) probíhala výměna foťáku.
Nebylo to lehké, protože Doník už měl prý dost a stát nebude. Nicméně vedle Vikči si prý rád stoupne!! Máme foto! Tak a teď nás čeká to co přesně Niky nechtěla, čekání do odpoledních soutěží. :)) Bylo to vcelku dlouhé a do toho začalo pršet. Ještě že máme strategické místo a většinu věcí už v autě.

Tak, jdeme na to :) Nejlepšího jedince výstavy bude vybírat pan Moray Armstrong z Anglie. 
A to co ještě netuším je, že Viky si běží pro svůj první titul BEST IN SHOW!!

Opravdu parádní úspěch, velmi jsem si tuto chvíli užila. Tolik krásných slov od chovatelů z Anglie pro mojí slečnu dokonalou. Nezapomenutelný zážitek :) 
Opět velké děkuji všem, co se na našem výletu podíleli. :) 

31.5.2017

Poslední květnový den u nás 

 

29.5.2017

Dotty Dancer Caniwergi´s "Viky"

(A´Destined ToVictory Caniwergi´s x Cool Boy You´re the Inspiration)

Viky získala ocenění za celoroční úspěchy od obou klubů! 

- - - - - -

Nejlepší výstavní fena roku 2016
Labrador Retriever 

Fena roku 2016
Labrador Retriever

Viky je dcerou A´Destined ToVictory Caniwergi´s (fenou roku 2014 a 2015) a vnučkou Caramelle Cream Belle Moravia (fenou roku 2011 a 2013). Děkuji za péči o smečku která zůstává doma, když vyrážíme za dobrodružstvím a všem velké díky za celoroční podporu. 

27.5.2017

Klubová výstava Konopiště 

rozhodčí: Richard Edwards (feny), Chris Bexon (psi) 

Glen Elgin of Labgold 
mezitřída 
Výborný 1 CAC, Klubový vítěz, BOS

 - - -
Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.vítězů
Výborná 3

   

Dangerous Dario Caniwergi´s
tř.otevřená
Výborná 1 CAC

Fierce Freya Caniwergi´s 
tř.štěňat
Velmi nadějná 1

   

Caramelle Cream Belle Moravia 
tř.veteránů

Výborná 1 BOV, BEST IN SHOW VETERAN

- - -

A´Future is Flynn Caniwergi´s
tř.čestná
Výborný 1
 

20.5.2017

CACIB Wieselburg

rozhodčí: Andrea Geller (feny), Wonisch Günter (psi)

Glen Elgin of Labgold 
mezitřída 
Výborný 1 CACA, r.CACIB
Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř.šampionů
Výborná 1 CACA, CACIB, BOB, BIG III.
   

Viky s rozhodčími a v závěrečném kruhu na bedně :-)

  - - -

7.5.2017

Speciální výstava retrieverů Humpolec

rozhodčí: Becky Johnson, UK

Glen Elgin of Labgold 
mezitřída
Výborný 1 CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB 
! ! BEST IN SHOW ! !  

Emilek Caniwergi´s 
tř. dorostu
Velmi nadějný 1 

Dangerous Dario Caniwergi´s
tř. otevřená
Výborný 1 CAC

- - -

 Dream of Destiny Caniwergi´s
tř. otevřená 
Výborná 2 r.CAC

Dotty Dancer Caniwergi´s 
tř. vítězů 
Výborná 1 CAC, Vítěz speciální výstavy

Caramelle Cream Belle Moravia 
tř. veteránů
Výborná 1, Nejlepší veterán 

Heryho dcera Nefertiti
S.Nefertiti z Českomoravské vysočiny s výsledkem
V1 CAC ve velmi pěkně obsazené mezitřídě! :)  Gratulujeme!

6.5.2017

Klubová výstava Humpolec

rozhodčí: Sergio Scarpellini, IT

Glen Elgin of Labgold 
mezitřída
Výborný 1 CAC

Dangerous Dario Caniwergi´s
tř. otevřená
Výborný 1 CAC

- - -

Cador of Cornwall Canwiergi´s
tř. otevřená
Výborný

 Dream of Destiny Caniwergi´s
tř. otevřená
Výborná 4

Dotty Dancer Caniwergi´s
tř. vítězů
Výborná 1 CAC, Klubový vítěz, BOB 

Caramelle Cream Belle Moravia 
tř. veteránů
Výborná 1, Nejlepší veterán 

- - -

22.4.2017

CACIB České Budějovice

rozhodčí: Miloš Kašpar, CZ

Glen Elgin of Labgold 
mezitřída
Výborný 1 CAC

Dotty Dancer Caniwergi´s
šampionů
Výborná 2 r.CAC, r.CACIB 

16.4.2017

Velikonoce 2017


Emča, Semík, Flynda, Adélka a Freya 

Malé velikonoční setkání na plzeňsku :) Odchovanci z vrhu A, C, E i F :) 

 
Flynn a Adélka                                                                                                     čistota především :) 

8.4.2017

CAC Ostrava 

rozhodčí: Dana Smržová, CZ

Glen Elgin of Labgold 
mezitřída
Velmi dobrý 1

Co se paní rozhodčí na Kubíkovi nelíbilo tak to nevíme. Z kruhu jsme odešli s úsměvem na tváři :-D 

Dotty Dancer Caniwergi´s  
mezitřída
Výborná 1 CAC, Národní vítěz, BOB

Viky "zachránila naše barvy" a odnesla si titul nejlepší jedinec plemene. 

2.4.2017

DUO CACIB Bratislava 

sobota 1.4.2017, rozhodčí: Miloš Kašpar, CZ

Dotty Dancer Caniwergi´s 
mezitřída
Výborná 1 CAC

Glen Elgin of Labgold
mezitřída
Výborný 2 r.CAC

neděle, rozhodčí: Simon Oliver, CRO

Dotty Dancer Caniwergi´s 
mezitřída 
Výborná 3

Glen Elgin of Labgold
mezitřída 
Výborný 1 CAC, CACIB, BOS

27.3.2017

Kačenka oslavila své 8.narozeniny! 

Všechno nejlepší holčičko naše! 

 

11.3.2017

Cruft´s 2017

Dlouho plánovaná cesta do Anglie aneb sny se mají plnit! :) 
 

 FOTOGALERIE

Hned jako první napíšu, že Anglie je krásná a snad jediná země do které bych se bez dlouhého přemlouvání přestěhovala! :) 
Oproti zatím pochmůrnému česku, byla radost pohledět na zelené pastviny a všudy přítomné kvetoucí narcisky.

Zpět k cestě :)

Naše cesta začala ve čtvrtek v 5 hodin ráno od prvního nastartování ....
Cesta opravdu dlouhá, Německo se mi zdálo nekonečné, pouze dálnice a ještě stále prší. Trošku osvěžujícího Holandska a Belgie, kde se travička už krásně zelenala a ukázalo se i sluníčko. Po té následovala nudnější Francie, která má dálnici snad ještě v horším stavu jak naše D1 (nejsme v tom sami!). Uprchlíci nikde, už na ně bylo asi trošku pozdě.... nebo jsme je jen nepoznali ... :))
Calais hlásíme v 20,00 našeho času a čekáme. Jelikož jsem byla dost neznalá v "objednávce" trajektu, čekali jsme na druhou partu, která se chvíli zdržela. Řádně jsme protáhli holkám záda a tlapky, což už potřebovaly. Po tolika hodinách v atuě a venčení jen na odpočívadlech u dálnice bylo parádní se proběhnout po prázdném parkovišti plném čmuchů... mořská voda a rackové to bylo to nejzáhadnější... :))
A hurááá, jdeme objednat loďku... Vyplout bychom měli v 1:10, ale loďka nabrala zpoždění,což je jedině dobře alespoň to stíháme. 
Přísná kontrola na hranicích nás všechny v celku překvapila. Z francouzské strany v pořádku, ale angličani by rádi viděli všechny pejsky osobně... Tak se holky aspoň podívaly do okýnka na tu paní co potřebovala přečíst z jejich krčku čip :)) Ještě že máme jen dvě psiska.. 

Chvilku čekáme na loďku a pánové už na nás mávají, že šup do loďky a to bylo vzrůšo pro mě... Poprvé jsem vjížděla autem na trajekt a malý rozhodně nebyl. Přijeli jsme poslední, ale na loďku vjíždíme jako první! Parádička, před námi jede již zkušený řidič, takže se není čeho bát :)) 
Úplně dobrej pocit nemám a prostě cítím, že nestojím nohama na zemi.... to by mě zajímalo co si myslely ty dvě blondýny v autě..., že by to celé prochrápaly? :-D
No doba, než se všichni nalodili a loďka mohla vyplout.. málem jsem tam do toho koberce vyšlapala díru. Tak konečně, loď se otáčí, mě se motá svět a pak už jen rovně prosíííím!

Výjezd!! Hlavně v levo Lucie! Hlavně v levo!

První přijeli, první odjeli! Levá strana krapet nezvyk, ale myslím na to ... první kruháč radši 2x, abychom se ujistili, že jedeme správně :)) A teď už jen rovně .... troška bloudění kudy na hotýlek, první překvapení kde bych určitě udělala chybu bylo odbočení v pravo na vedlejší silnici, zcela jistě bych si najela na pravou stranu, ale naštěstí nás vede mercedes, takže jedu správně :)) Hotýlek jsme našli, je přímo na pláži u móře. Kolik je hodin ? To zcela přesně nevím něco kolem 3 hodiny našeho času? Těším se až to tu ráno uvidím za světla. Jsme všichni zcela vyřízení a já se ze všeho nejvíc těším na sprchu a do postele! Padla jsem na tu vysokou matraci a v tu ránu spala. 

10.3 PÁTEK 7:30
Ráno jsme se probudili, sluníčko svítilo, z hotýlku nádherný výhled a jdeme na snídani! Na kterou se asi ze všeho nejvíc těšil Vašek, že pravá anglická snídaně, já neznalá, jsem si to úplně nedokázala představit, ale ochutnat jsem to musela....a?! pecka!! Ta opečená slaninka!! Výborné! :)

Po procházce po pláži, posíleni výbornou snídani, nakládáme věci a pejsky do auta a vyrážíme na cestu Anglií, jelikož máme zabukované ubytování na jiné straně u Londýna se rozdělujeme. Cesta pěkná sem tam nějaká zácpa, ale nic strašného. Přijíždíme k ubytování, jsem nadšená z prostředí. Přesně takové jsem hledala, nikde nic jen pastviny a starší domeček :-) Zaparkovali jsme a je 13,30, tak chvíli počkáme, protože ubytovat se můžeme až od 14:00 dle pokynů z booking.com. Zatím nikde nikdo, tak se jdeme projít s holkama. Konečně je můžu pustit z vodítka a holky jsou uvytržení..., zcela nové pachy, všude je něco zajímavého, stejně jako ta ohrada plná slepiček, byly jak na pérkách ty dvě když jsem si chtěla slípky vyfotit, ale zůstaly v odložení.. naštěstí :)).
A teď přichází zlatý hřeb výletu! Vracíme se k ubytování a stále nikdo nikde, začínám být mírně nervózní. Volám tedy do ČR pro rychlou pomoc Evičce, aby zkusila zavolat na recepci, kde je problém. Avšak nikdo to nebere. No stresuju už trošku víc! Jsem unavená a ráda bych si už odpočinula... Volám tedy na booking.com a ozve se milá slečna, která se také pokouší kontaktovat majitelku hotelu, bez úspěchu! Kde teď asi v okolí Birminghamu najdu ubytování?! Slečna také nic nenachází... Super.. mám opravdu radost..Moment! Vidím auto, to vypadá nadějně.. jede směrem k nám.. no nebo taky do kravína...chvíle napjetí...........projel okolo nás a jde krmit krávy... Dáváme tomu ještě šanci, ale je po 16,00 a stále nikde nikdo!...Další rychlá pomoc ze strany Ivušky a Zdeničky, které mají ubytování o kousek dál. V hotelu je jeden volný pokoj, naděje pro nás! Řeším tuto situaci s booking.com, kde už vědí co se děje a když ani po "emergency" emailu nikdo nereagoval, odjíždíme.. Rezervaci rušíme. Odjezd směr Honiley, jedeme krásnou krajinou, do které jsem se opravdu zakoukala :) Nový hotýlek je pěkný a hlavně má pro nás postel... :)) Sprcha, příprava na zítřejší den D a výborná večeře v místním beef steaku, za kterou moc děkujeme! :) Ani nevím zda usnu, nervozita stoupá .. Ještě, že jsem tak unavená, usnula jsem i s telefonem v ruce... 

11.3 SOBOTA 6:00... nervozita by se dala krájet!... 

 Vyrážíme směrem k hlavnímu dobrodružství celého výletu do Anglie, čeká nás výstava Cruft´s ve městě Birmingham. Velké město, velké křižovatky a kruhové objezdy. Zvládnuto bez nehody.. Hledáme naše "fialové" parkoviště, žádné fronty, žádné zmatky. Je zaparkováno a jdeme naložit věci na vozíček. Snad máme všechno. Jsme asi 10 minut pěšky od výstaviště. Holky se aspoň pořádně protáhnou. Zatím vůbec nevím co čekat, jaké to bude, jak se tam dostaneme, kde máme své místo. Kde najdeme katalogy, ale vše je velice přehledné, nikde se nečeká žádná fronta na přejímku, jde to hladce. Katalog jsme dostali do ruky u vchodu. Jdeme najít náš kruh a naše místečka v boxíku. Máme to! Dost jsem si oddychla i čísla tu máme. Radši dvakrát, kdyby náhodou :)) pro nás ideální. Holky jsou veselé, já nervózní jako nikdy. Rozložila jsem jim ten náš český domeček, aby se cítili jako doma a šla se podívat jak to tu chodí.. Hodně málo světla, ale velikánské kruhy... Sledovala jsem fenky tř.mladých, výběr pana rozhodčího moc hezký.
Viky nastupuje ve třídě yearling kde je přihlášeno 35 fen. Nervozita na mě úspěšně zapracovala, předvedení by mohlo být daleko lepší, Viky to tuší. Dostali jsme se do užšího výběru mezi 12 nejlepších fen této třídy. Další kolečko, jenže Viky zaskočil pamlsek nebo slina, nevím (u nás doma se mi to samozřejmně nikdy nestalo) a šup granuly co byli k snídani venku .. Vikča pozvracela zelený koberec... No kdo může mít tu čest... Dnes už mi to tak nepřijde, ale v tu chvíli mi to bylo neuvěřitelně líto a ten její pohled... chudinka moje malá blonďatá... Takže tím pro Vikču konečná a máme to za sebou :-) 
Adélka se prezentuje ve třídě open a special working o několik hodin déle jak Viky, čekání je opravdu dlouhé. Takže jsem se podívala na Kubíkova taťku Sullyho, na Adélčiného taťku Micaha a viděla spoustu pěkných psů, které znám pouze z fotek. Je to hezký pocit, být přímo tam :)
Ve třídě open je přihlášeno 38 fen a Adélka je po posouzení, tím v této třídě končíme. Ve třídě special working je přihlášeno 27 fen a mezi nimi i naše česká Adélka :)) Nervozita mě v této třídě už konečně opustila a tak předvedení bylo podstatně lepší, ta Adéla to vždy moc dobře ví, potvůrka. Plní všechny moje posunkové povely na jedničku, směje se a vrtí ocáskem... směje se mě? no snad ne :-D takže....., dostaly jsme se do užšího výběru mezi 7 nejlepších fen této třídy. Což je pro nás krásný úspěch. Na Cruft´s se vybírá vždy 5 nejlepších, takže nám to o chlup uteklo, ale nevadí, úkol zněl jasně - ZÚČASTNIT SE :) 
Takže co teď?! Konečně na co jsem se moc těšila na obchůdky a do shopíku Cruft´s zakoupit si přece to tričko! Tolik, tolik věcí co bych si koupila, ale vždy otázka budeš to potřebovat nebo to bude ležet ve skříni? ... Bude to ležet ve skříni ... ale budu to mít! Ne nebudu si to kupovat ... no bylo to těžké! .... :)) Tričko jsem si však koupila, fialové, krásné, na památku! Co mě ještě u pokladny oslovilo, byl přívěsek na klíče. Takže klíče od mého plechového přítele (Caddyho) zdobí i růžový přívesek s logem Cruft´s 2017, no proč ne :) ... Doploužila jsem se zpět na výchozí stanoviště a měla jsem pocit, že mi ty nožičky opravdu upadnou. A teď ten kus k tomu autu?! Asi umřu.. :-D
Holky z toho celodenního nic nedělání byly taky nějaké přepadnuté, ale venku bylo tolik čmuchů, že nešlo odolat a energie byla na světě... Jě něco kolem půl sedmé večer a našli jsme cestu k autu, no trošku jsem si to chtěla zkrátit. Jenže to bych nebyla já, abych nezabloudila aspoň pěšmo :-D 
Plán byl jasný, v pořádku se vtátit na hotel hodit rychlou sprchu a... napsat domů jak jsme dopadly.. ani nevím jak jsem usnula, každopádně s telefonem v ruce jsem spala až do rána :)) 

12.3.2017 6:30
Ráno bylo kruté, nožičky mě bolely, nic se mi nechtělo.. odploužila jsem se (ještě v pyžamku) k sousedům vyloudit nějakou tu snídani :)) není nad to, když je někdo dobře vybavený na cesty.. Maršíci nás pohostili a mohli jsme vyrazit na cestu. Nějaký ten "malý" zádrhel nastal už na parkovišti, kdy se mercedes rozhodl, že mu stačí pouze 1 stěrač, zrovna "vůbec" nepršelo.. :)) problém se naštěstí vyřešil, tak můžeme pokračovat směr Dover. Cesta v celku utíkala, natankovala jsem asi nejdražší naftu v životě a kochala se anglickou krajinou. Příjíždíme k pobřeží, Dover vypadá zcela jinak než za tmy. Trošku mě mrzí ty opuštěné a poničené domy, ale výhled na bílé skály a hrad který na nich stojí je nádherný :) Zastavujeme u místího shopíku, ale nejdřív jsme se zašli podívat k moři a prohlédnout si přístav za světla, Vašek udělal pár snímků včetně nás, za které mu moc děkuji :) a vracíme se zpátky, prolezli jsme shopík, koupila jsem si vestičku :)) A jede se na loďku. Jelikož nám to jede za necelé dvě hodinky, tak jsme se občerstvili v Burger kingu, nebo jak se to píše...moje premiéra .. no mekáč je mekáč :)) A teď nalodění, opět jako třetí auto nájezd i výjezd,bezva. Cestu na loďce jsme si zpříjemnili opět v shopíku :)) a já vytěsnila z hlavy, že vlastně nestojím nohama na zemi .. jsem v klidu, relativně. Jsme v Calais, je něco kolem půl deváté večer a únava se dostavila. Dotankovala jsem nádrž, hrozně směšný že to u stojanů klouže, málem jsem ani zaplatit nedošla, protože to bylo do kopečka, no pořád je to sranda.. Sedla jsem do auta a uklouzlo mi to po pedálu jak po banánové šlupce, což k smíchu teda vůbec není! Sakra... Výměna bot (ještě že si vždy táhnu s sebou tak půlku baráku), nafta smrděla po celém autě, pedál jsme vydrbali, kotník jsem si zase zalepila, protože ty druhé botky při dlouhém řízení fakt tlačí a hurá domů! Srovnat se na správnou stranu taky sranda, pořád mě to táhlo v levo .. Po pár km jsem si zvykla, cesta Francií je krátká, zanedlouho jsme tedy v Belgii. Dálnice, tma a světla protijedoucích aut. Hudba z flashy je už oposlouchaná, ale některé songy (které mi na cestu nadělila Peťa) mě dokázali probudit.. "u í u a á jing jang vala vala beng beng" to tě prostě probere! :-D Nicméně to netrvalo dlouho a za německým Kolínem jsem vypla motor, připravila si pelíšek ze psích pelíšků (nově zakoupených v Anglii :) ) a snažila se usnout. Nejen, že jsem v noci dost světloplachá a mám ultrasluch, ale tu nastartovanou dodávku přímo vedle hlavy, to nedá spát snad nikomu. Když tu zvoní budík, který úspěšně típnu a po 5ti min se mě snaží probudit ještě hodinu a půl.

13.3.2017 7:00
Dobře, už vstávám. Když jsem vylezla z auta, připadala jsem si jako sto krát přejetá traktorem, všichni se na mě divně dívali a paní na wc po mě chtěla lísteček na kontrolu. Tak jsem jí řekla, že žádnej uprchlík nejsem (samozřejmně česky) a vrazila jí lísteček do ruky. Vyčistila jsm si chrup, omyla obličej a už to bylo o něco lepší, ne sto krát přejetá, ale jen padesát krát :)) Počasí jako z pohádky, ale ne pro řidiče. Sluníčko svítí a přímo mě do očí, brýle nebrýle. Kochám se krajinou, staví se zase nová dálnice, chvíli stojíme a pak to zase frčí. V Německu se pořád něco staví, takže další zúžení, nuda. Musela jsem zastavit a protáhout si nohy, vyvětrat hlavu a psí holky. A řekla jsem si, kašlu na to. Celou dobu řídím a už na sobě cítím, že to prostě nedám. Takže poprvé za celý výlet předávám moji milovanou káru někomu jinému. Měla jsem strach, ale únava byla silnější a úspěšně jsem na 200km usnula! Projeli jsme hranice a huráá, jsme "doma" už "jen" 300km domů. Zastavili jsme se ještě u Peti v Plzni dali si české KFC. Po dvou dnech jsem měla teplé jídlo :-D, no nevím zda to byla dobrá volba :)) Předala jsem suvenýr, probrali jsme zážitky a vyrazili směr domov. To už jsem si říkala, že tu cestu znám jak vlastní boty, tak si to zas vezmu :)

 Je něco kolem půl šesté večer, stojím před bránou našeho domu a vypínám motor! Tachometr ukazuje 3300km.
Caddynku jsem si odřídila celých 3000km a musím jí pochválit, bez zaváhání si tu štreku dala! Mám skvělé auto o které se stará skvělý muž :) jo a ještě má skvělou řidičku :))) a nejlepší chlupaté pasažéry. 

Výlet krásný, zážitků spousty, zkušeností plno a snad se ještě někdy uvidíme, Anglie :) 


Jo a fakt jsme tam byli, hele :-)) 

4.3.2017

CACIB Graz

rozhodčí: Richard Stafford, UK

Do Grazu jsme se vypravili v počtu 2 (Kuba a Viky) oba v mezitřídě, Kubík poprvé mezi skoro dospělými :) 

Glen Elgin of Labgold 
mezitřída
V1 CACA

Dotty Dancer Caniwergi´s
mezitřída
V2 r.CACA 

Cesta byla dlouhá, takže dobrý trénink na Anglii :)) 

5.2.2017

DUO CACIB Brno 4-5.2.2017 

rozhodčí: manželé Mary a Martin ODonoghue

Dotty Dancer Caniwergi´s 
mezitřída
sobota: V1 CAC, CACIB, BOS
neděle: V1 CAC, CACIB, BOS 

Viky se ukázala jak nejlépe uměla a v silné konkurenci opět zvítězila!
O CACIB se Vikča "poprala" s mamkou Adélkou, která zvítězila ve třídě šampionů. Adélka dostala titul r.CACIB, hned za Vikčou. Úžasný pocit mít v kruhu obě holky, jsem na ně moc pyšná! :) 
V neděli se Viky líbila i panu Martinovi a zopakovala tak svůj sobotní úspěch, dokonalé :) 

Glen Elgin of Labgold 
mladých
sobota: V1 CAJC, BOJ
neděle: Výborný 3 

Náš bláznivý junior se v silné konkurenci mladých psů (9) probojoval až na první místo! Takže titul tentokrát "zadáčo" vůbec nebyl :)) Mám z něj velkou radost!
V neděli si Kubík vybojoval ve třídě mladých třetí místo :)

A´Destined ToVictory Caniwergi´s 
šampionů
sobota: Výborná 1 CAC, r.CACIB
neděle: Výborná 1 CAC 

S Adélkou je vždy velký požitek stát v kruhu a ani po výstavní odmlce to nebylo jiné, pro vítězství byla přeci předurčená! :) 

z našich odchovů se prezentovali 

Emilek Caniwergi´s ve třídě štěňátek dostal známku velmi nadějný 2. Emči to byla první výstava a zvládl ji na jedničku z hvězdičkou! :) Gratulujeme! 
Cador of Cornwall Caniwergi´s ve třídě otevřené si Semík vyběhal známku Výborná! :) 
Dangerous Dario Caniwergi´s v mezitřídě obsadil krásné 2 místo s titulem r.CAC! a v neděli v mezitřídě Výborný 3.

 

25.1.2017

"F" Caniwergi´s je na světě! 

Katy dnes ráno přivedla na svět 6 krásných žlutých štěňátek, v poměru 3 kuci a 3 holčičky. 

- - -

15.1.2017

Dotty Dancer Caniwergi´s "Viky" a Glen Elgin of Labgold "Kuba" :)

 

 

14.1.2017

Zimní čas a hromady sněhu :)

 

 

7.1.2017

Hanácká národní výstava psů Brno 7.1.2017

rozhodčí: Petr Řehánek 

Doník poprvé mezi "dospěláky" v mezitřídě a hned bodoval, stejně jako ségra ta už v loňském roce. Kubík ve třídě mladých, předvedl se v celku pěkně, ale víme na čem ještě zapracovat. Vikča už to zná až moc dobře a pěkně si mě vychutnala, ale vítěztví ve třídě jí neminulo.
Souboj o národního vítěze fen byl opravdu delikátní :)) 

Glen Elgin of Labgold 
tř.mladých
Výborný 1 CAJC

Dangerous Dario Caniwergi´s
mezitřída
Výborný 1 CAC

Dotty Dancer Caniwergi´s
mezitřída
Výborná 1 CAC  

Rok

2023 2022 2021 2020 2019 2018 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 202